Intencje

Sobota – 12 września
1600        Msza ślubna Moniki Bęben i Krzysztofa Porzegi

1700        W 1. rocz. śm. Sławomira Makowiec od rodziców
1800        W 20. rocz. śm. Józefa, Marka i Genowefy Kęsików 
Niedziela  – 13 września – XXIV NZ
730        Władysława Majorczyka

              Kazimierza Wójcika od rodziny Bilińskich
840       † Wypominki roczne – Koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarłych
900        Stefana Muchę w rocz. śm.

1030        Krystynę, Tadeusza Gawronów, Mariannę i Stanisława Zakręckich
1200        Za Parafian;  Dziękczynno-błagalna o zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Anity Ciupa z okazji urodzin..;   Dziękczynno-błagalna o zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Milana Kostrzewskiego z racji chrztu świętego;
1700        Alicję Wrzalik w 1 rocz. śm.
Poniedziałek – 14 września – święto Podwyższenia Krzyża Świętego
1700        Jana Dzwonnika w rocz. św. i Alfredę Dzwonnik
1730       Nabożeństwo Drogi Krzyżowej
1800        Romana Durasa od rodz. Gębusiów
Wtorek – 15 września – Najświętszej Maryi Panny Bolesnej
1300        Msza pogrzebowa w kaplicy na cm. komunalnym śp. Lucyny Knaś
1700        W 1. rocz. śm. Zdzisławy Koniecko od bratowej Heli z rodziną
1800        Mirosława Gęsiarza od chrześniaka Arkadiusza z rodziną
Środa  – 16 września
1700        Msza do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:
Za żywych:  Dziękczynno-błagalna o zdrowie, Boże błogosławieństwo i łaskę uzdrowienia dla Filipka o siłę i moc Bożą dla jego rodziny;  O uwolnienie z nałogów i o dar wiary, nadziei i miłości dla syna;  Dziękczynno-błagalna o zdrowie, Boże błogosławieństwo dla syna prosi mama; O wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy o ulgę w cierpieniu i wypełnienie woli Bożej dla Kazimiery;    Za zmarłych: + Krystynę Tabor od uczestników pogrzebu;
1800        Romana Durasa od rodz. Majer
                 Kazimierza Wójcika od Kazimiery i Józefa Ziółkowskich
Czwartek – 17 września
1700        Mirosława Gęsiarza od siostry Grażyny i chrześniaka Dariusza
1800        Wiesławę Bartelak od Teresy Majorczyk z rodziną
Piątek – 18 września – św. Stanisława Kostki (III piątek – Koronka do Bożego Miłosierdzia)
1630        Dziękczynno-błagalna o zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Karoliny z okazji 18. rocznicy urodzin int. od rodziców
1700        Zygmunta Kępę od córki Zdzisławy i wnuczki Edyty z dziećmi
                Kazimierza Wójcika od Małgorzaty i Mariana Zdradziszów
1800        Romana Durasa od chrześniaka Darka
                 W 14. rocz. śm. Marii i w 24. rocz. śm. Ryszarda Sieniewiczów
Sobota – 19 września
1700        Aleksandra Borowieckiego od rodziny Dynerów
                 Janinę Rasztar od wnuczki Magdaleny z rodziną..
1800        Romana Durasa od rodziny Czarnotów
                 Jana, Kazimierza Kozaków, Feliksa i Helenę Dziembor
Niedziela  – 20 września – XXV NZ
730        Edwarda Kotas od mieszkańców osiedla CEBA
               Kazimierza Wójcika od Przyjaciół z Klubu Wytrwałość
840       † Wypominki roczne – Koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarłych
900        Janinę, Adama Wypart, Annę, Stanisława, Franciszka, Jana Stolarskich..
1030        Bożenę, Radosława, Włodzimierza, Leszka, Jadwigę Grabarów, Janinę, Stefana, Bogdana Klekotów..
1200        Za Parafian;  Dziękczynno-błagalna za dar Eucharystii o Boże błogosławieństwo dla Dzieci, które obchodzą Rocznicę I Komunii Świętej;   Dziękczynno-błagalna o zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Zosi i o dary Ducha Świętego dla Antosia oraz dla Rodziców;  
1700        Helenę Grabara od Zbigniewa Błazińskiego z rodziną
Poniedziałek – 21 września
1700        W rocz. śm. Józefa i Ireny Zyszczak
1800        Wiesławę Bartelak od Ireny, Marka i Darka Myśliwiec
Wtorek – 22 września
1700        Romana Durasa od Ślusarczyków i Dębskich
1800        Mirosława Gęsiarza od kolegów Ireneusza Frukacza i Andrzeja Czecha z rodzinami
Środa  – 23 września
1700        Msza do Matki Bożej Nieustającej Pomocy: Za żywych:  Dziękczynno-błagalna o zdrowie, Boże błogosławieństwo i łaskę uzdrowienia dla Filipka o siłę i moc Bożą dla jego rodziny;  O uwolnienie z nałogów i o dar wiary, nadziei i miłości dla syna;  Dziękczynno-błagalna o zdrowie, Boże błogosławieństwo dla syna prosi mama;  Za zmarłych: + Krystynę Tabor od uczestników pogrzebu; + Lucynę Knaś od uczestników pogrzebu;
1800        Zygmunta Kępę od Szczepana Brody z rodziną
                 Kazimierza Wójcika od rodziny Jędreckich
Czwartek – 24 września
1700        Romana Durasa od rodziny Piątkowskich i rodziny Tyrków
1800        Mirosława Gęsiarza od Marii Sowińskiej i Agaty Wójcik z rodziną
Piątek – 25 września
1700        Ewę Purgal w rocznicę śmierci
1800        Wiesławę Bartelak od rodziny Skrzeszewskich
                 Kazimierza Wójcika od Ani i Tomka Dąbrowskich z dziećmi
Sobota – 26 września
1700        Marzennę Otwinowską urodzinowa
                 Aleksandra Borowieckiego od koleżanek i kolegów z Zakładu CHIRMED
1800        Annę w 1. rocz. śm. i Witolda Parkitnych
                 Reginę Małek w 3 rocz. śm.
Niedziela  – 27 września – XXVI NZ
730        Romana Durasa od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej
840       † Wypominki roczne – Koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarłych
900        Mieczysława i Helenę Sękowskich.
1030        Mateusza Imaszewskiego, Jadwigę Kidawa w 3 rocz. śm., Franciszka, Mariannę, Franciszka i Waldemara Kidawów, zm. z rodz. Baldowskich..
1200        Za Parafian;  Dziękczynno-błagalna o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla księdza proboszcza Rafała z racji imienin;   Dziękczynno-błagalna o zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Liliany Sobkowskiej z racji chrztu św.;
1700        Juliana w rocz. śm., Barbarę Krawczyk, Matyldę, Henryka Pożarlików, Ireneusza Przygodzkiego..